"Ćwiczyć każdy może"

Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło rok szkolny 2013/2014 Rokiem Szkoły w Ruchu. Co to oznacza, dla uczniów i nauczycieli? Przede wszystkim skupianie większej uwagi na aktywności fizycznej uczniów, zachęcanie do bardziej aktywnego wypoczynku, a także większą dbałość o ich zdrowie.

Głównymi celami projektu jest uświadomienie uczniom, że ruch to nie tylko obowiązkowe zajęcia WF, ale każda aktywność ruchowa w ciągu dnia: zajęcia pozalekcyjne, aktywny wypoczynek w dni wolne od nauki oraz zdrowe odżywianie.

W ramach Roku Szkoły w Ruchu przystąpiliśmy do Ogólnopolskiej Akcji Ministra Edukacji Narodowej "Ćwiczyć każdy może". W akcji tej biorą udział szkoły i przedszkola z całej Polski. Prosimy rodziców i uczniów o zapoznanie się z regulaminem akcji znajdującym się na stronie http://www.szkolawruchu.men.gov.pl/ - ponieważ wymagane będą oświadczenia o możliwości wykorzystania wizerunku dzieci na potrzeby akcji.

W czerwcu 2014r. nasza szkoła otrzymała tytuł "Szkoły w ruchu"

Dziennik-elektroniczny Zajęcia dodatkowe O szkole Plan lekcji
Dokumenty do pobrania Wynajem sali harmonogram Z życia przedszkola Kontakt