Mikołajkowe zawody sportowe

06.12.2013r. "Mikołajkowe Zawody Sportowe".

Najpierw bawili się i zdrowo rywalizowali uczniowie klas młodszych występując w różnych konkurencjach sprawnościowych. Współzawodnictwo było zacięte, różnica punktów niewielka lecz po wykonaniu zadania dodatkowego udało się rozstrzygnąć zawody przyznając w grupie klas 0-I następujące pozycje. I miejsce - klasa Ia (37 punktów), II miejsce - klasa 0"b" (30 punktów), III miejsce - klasa 0"a" (25 punktów). Następnie z klas II i III - I miejsce - klasa IIa (28 punktów), II miejsce - klasa IIIa (27 punktów), III miejsce - klasa IIb (26 punktów) i IV miejsce - klasa IIIb (23 punkty).

Również klasy starsze nie mogły narzekać na brak atrakcji w tym dniu. Dla klas IV-VI został zorganizowany turniej piłki nożnej, w którym po zaciętej rywalizacji I miejsce zajęła klasa VIa, II miejsce - klasa VIb, III miejsce - klasa Va, IV miejsce klasa Vb i V miejsce klasa IVa.
Ten dzień należy zaliczyć do zdecydowanie udanych i ciekawych w kalendarzu szkolnym. Kolejny taki - za rok.

Zdjęcia można obejrzeć w Galerii.

Dziennik-elektroniczny Zajęcia dodatkowe O szkole Plan lekcji
Dokumenty do pobrania Wynajem sali harmonogram Z życia przedszkola Kontakt