Noworoczne przeciągane liny

Pierwsze zadanie z obszaru nr 9 w akcji "Ćwiczyć każdy może" wykonane.

W dniu 03.01.2014 r. w naszej szkole odbyły się "Szkolne Zawody w Przeciąganiu Liny". Wszyscy bawili się przy tym wyśmienicie i z energią przeciągali linę. Uczniowie klas IV-VI jako pierwsi  podjęli próbę sprawdzenia swoich sił w przeciąganiu liny. Rywalizacja międzyklasowa była niezmiernie zaciekła i emocjonująca. W krzykach i oklaskach najsilniejsi reprezentanci klas, przeciągali linę na swoją stronę.  Zasłużone zwycięstwo przypadło najstarszym a zarazem największym uczniom i uczennicom, czyli klasie VI a. Drugie miejsce zajęli chłopcy i dziewczęta z klasy VI b. Trzecie natomiast przypadło klasie V a. Tuż za podium znalazła się klasa V b. Piąte miejsce zajęła klasa IV a. Po zakończeniu zmagań klas starszych do rywalizacji przystąpili młodsi uczniowie. Tutaj również nie zabrakło wielkich emocji. W rywalizacji klas 0-I zwyciężyła klasa I a, drugie miejsce wywalczyła klasa 0 a, trzecie 0 b. W rywalizacji klas II i III zwycięstwo po zaciętej walce przypadło klasie III b. Drugie miejsce zajęła klasa II b. Trzecie przypadło klasie III a. Tuż za podium znalazła się klasa II a.
Gratulujemy wszystkim wyników i dziękujemy za zaciętą walkę do samego końca.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne zadania!:)

A tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć....
Dziennik-elektroniczny Zajęcia dodatkowe O szkole Plan lekcji
Dokumenty do pobrania Wynajem sali harmonogram Z życia przedszkola Kontakt