Zimowy Dzień Sportu

Zimowy Dzień SportuDnia 24.02.2014r. większość uczniów, zamiast w szkolnych ławkach, spędziła poniedziałkowe przedpołudnie na stoku narciarskim "Zadział". W ramach Szkolnego Dnia Sportów Zimowych, każdy zjeżdżał, na czym mógł, łapiąc resztki topniejącego śniegu. I chociaż zima w tym roku nas nie rozpieszcza, to trzeba ten dzień zaliczyć do bardzo udanych. Pogoda była jeszcze w sam raz, śniegu też wystarczyło dla wszystkich jeżdżących, a  atmosferę podgrzewała serwowana przez niezastąpione mamy z Rady Rodziców - kiełbaska i herbatka na gorąco. Nie zabrakło też słodyczy dla wzmocnienia, a co najważniejsze humoru i ochoty do zabawy. W zabawę zaangażowali się również rodzice. Jedni jeździli wspólnie ze swoimi dziećmi na nartach, inni pomagali stawiać pierwsze narciarskie kroki, a jeszcze inni towarzyszyli w zabawach na ślizgach, oponach, jabłuszkach.
Dziennik-elektroniczny Zajęcia dodatkowe O szkole Plan lekcji
Dokumenty do pobrania Wynajem sali harmonogram Z życia przedszkola Kontakt