Rok szkolny 2014/2015 II półrocze

Kornelia Klimek kl. Ib - GRAND PRIX w Konkursie Plastycznym na dziecięcy plakat 72 wyścigu kolarskiego Tour de Pologne w Zakopanem - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak
Maja Łaś kl. Ib - wyróżnienie w Konkursie Plastycznym na dziecięcy plakat 72 wyścigu kolarskiego Tour de Pologne w Zakopanem - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak
Maja Czubernat kl. IIa -  III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas drugich i trzecich -opiekun mgr Halina Zamojska
Piotr Broźny kl. IIa - nagroda w Konkursie Plastycznym  "OOO ochraniamy, oczyszczamy, oszczędzamy" - opiekun mgr Halina Zamojska
Samuel Żółtek kl. IIa - nagroda w Konkursie Plastycznym  "OOO ochraniamy, oczyszczamy, oszczędzamy" - opiekun mgr Halina Zamojska
Malwina Łaś kl. IIIb -I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim "Wiersz dla świętego Jana Pawła II" - opiekun mgr Maria Kołacz
Aneta Wijas kl. IIIb - II - miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim "Wiersz dla świętego Jana Pawła II" - opiekun mgr Maria Kołacz
Weronika Kaleciak  kl. Ia - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim "Wiersz dla świętego Jana Pawła II" - opiekun mgr Beata Stasik
Julia Truchoń kl. Ia - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim "Wiersz dla świętego Jana Pawła II" - opiekun mgr Beata Stasik
Drużyna chłopców - I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Nowym Targu - opiekun mgr Maciej Zborowski
Grupa teatralna "Teatr za jeden uśmiech" - wyróżnienie w  Powiatowym Festiwalu Dziecięcych i Młodzieżowych Teatrów Amatorskich "Karuzela Marzeń" w Michałowicach - opiekun mgr Renata Staszel
Grupa teatralna "Teatr za jeden uśmiech" - wyróżnienie w  30. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK w Nowym Targu - opiekun mgr Renata Staszel
Martyna Plewa kl. VIa   - wyróżnienie w Małopolskim Konkursie Piosenki w Krakowie -  opiekun mgr Dorota Kret
Paulina Bryniarska kl. VIa  - wyróżnienie w Małopolskim Konkursie Piosenki w Krakowie -  opiekun mgr Dorota Kret
Maja Łaś kl. Ia - wyróżnienie w Małopolskim Konkursie Piosenki w Krakowie -  opiekun mgr Dorota Kret
Malwina Łaś kl. IIIb - I miejsce w Małopolskim Konkursie Piosenki w Krakowie -  opiekun mgr Dorota Kret
Paulina Bryniarska kl. VIa  - wyróżnienie w konkursie "Pomogę Ci i będę Twoją nadzieją" - opiekun mgr Dorota Kret
Martyna Plewa kl. VIa -  nagroda w konkursie "Pomogę Ci i będę Twoją nadzieją" - opiekun mgr Dorota Kret
Szkoła Podstawowa nr 4 - zespół wokalny - nagroda w konkursie "Pomogę Ci i będę Twoją nadzieją" - opiekun mgr Dorota Kret
Szkoła Podstawowa nr 4 - wyróżnienie w Konkursie Fotograficznym "Pola Nadziei w Naszej Szkole" - opiekun mgr Danuta Piekarczyk
Szkoła Podstawowa nr 4 - reprezentacja klasy II (Piotr Broźny, Robert Jaróg, Jarosław Krupa) I miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym - opiekun mgr Halina Zamojska 
Gabriela Truty kl. IVa - wyróżnienie w eliminacjach rejonowych do XX Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces" - opiekun mgr Dorota Kret
Maja Łaś kl. Ia - wyróżnienie w eliminacjach rejonowych do XX Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces" - opiekun mgr Dorota Kret
Martyna Plewa kl. VIa - nagroda w eliminacjach rejonowych do XX Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces" - opiekun mgr Dorota Kret
Paulina Bryniarska kl. VIa - nagroda w eliminacjach rejonowych do XX Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces" - opiekun mgr Dorota Kret
Malwina Łaś kl. IIIb - nagroda w eliminacjach rejonowych do XX Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces" - opiekun mgr Dorota Kret
Paulina Bryniarska kl. VIa - nagroda w eliminacjach rejonowych do Ogólnopolskiego Festiwalu "Majowa nutka" - opiekun mgr Dorota Kret
Malwina Łaś kl. IIIb - nagroda w eliminacjach rejonowych do Ogólnopolskiego Festiwalu "Majowa nutka" - opiekun mgr Dorota Kret
Aneta Wijas kl. IIIb - I miejsce w w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "Bawimy się razem z dziećmi z Bullerbyn" - opiekun mgr Maria Kołacz
Kamil Maślanka kl. IIIa - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "Bawimy się razem z dziećmi z Bullerbyn" - opiekun mgr Lucyna Jaróg
Malwina Łaś kl. IIIb - I miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Angielskiej w Nowym Targu - opiekun mgr Dorota Kret
Paulina Bryniarska kl. VIa - I miejsce i nagroda (roczny kurs języka angielskiego) w XII Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Angielskiej w Nowym Targu - opiekun mgr Dorota Kret
Julia Gwiżdż kl. VIa - II miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Angielskiej w Nowym Targu - opiekun mgr Dorota Kret
Martyna Plewa kl. VIa -III miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Angielskiej w Nowym Targu - opiekun mgr Dorota Kret
Martyna Plewa kl. VIa - II miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Pasyjnej w Nowej Słupi - opiekun mgr Dorota Kret
Drużyna dziewcząt SP4 - III miejsce w Igrzyskach Ośrodka Sportowego Nowy Targ w mini-piłce ręcznej - opiekun mgr Maciej Zborowski
Drużyna chłopców SP4 - III miejsce w Igrzyskach Ośrodka Sportowego Nowy Targ w mini-piłce ręcznej - opiekun mgr Maciej Zborowski
Julia Czubernat
kl. VIa - II miejsce w XV Konkursie Twórczości Kazimierza Przerwy-Tetmajera w Ludźmierzu - opiekun mgr Renata Staszel
Martyna Plewa
kl. VIa - wyróżnienie w XV Konkursie Twórczości Kazimierza Przerwy-Tetmajera
w Ludźmierzu - opiekun mgr Renata Staszel


Dziennik-elektroniczny Zajęcia dodatkowe O szkole Plan lekcji
Dokumenty do pobrania Wynajem sali harmonogram Z życia przedszkola Kontakt