Rok Szkolny 2015/2016

Szkoła Podstawowa nr 4 -  I miejsce w miejskim konkursie - zbiórka puszek aluminiowych
Szkoła Podstawowa nr 4 - III miejsce w miejskim konkursie - zbiórka makulatury
Drużyna chłopców - III miejsce w Miejskim Turnieju Piłki Halowej - opiekun mgr Maciej Zborowski
Drużyna dziewcząt - II miejsce w Igrzyskach Ośrodka Sportowego w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt - opiekun mgr Maciej Zborowski
Antoni Truty kl. Ic - Nagroda w XX Konkursie Plastycznym Niepodległość - opiekun mgr Lucyna Jaróg
Nikola Stefaniak kl. IIb - Nagroda w XX Powiatowym Konkursie Plastycznym Niepodległość- opiekun mgr Maria KIlanowicz-Rusnak
Aleksandra Bąk kl. IIa - Wyróżnienie w XX Powiatowym Konkursie Plastycznym Niepodległość- opiekun mgr Beata Stasik
Karina Plewa kl. IIIa - Wyróżnienie w XX Powiatowym Konkursie Plastycznym Niepodległość- opiekun mgr Halina Zamojska
Kornelia Klimek kl. IIb - Nagroda w konkursie plastycznym Tradycje bożonarodzeniowe w Karpatach - opiekun  mgr Maria KIlanowicz-Rusnak
Aurelia Wojeńska kl. IIb - Wyróżnienie w konkursie plastycznym Tradycje bożonarodzeniowe w Karpatach - opiekun  mgr Maria KIlanowicz-Rusnak
Karina Plewa kl. IIIa - Wyróżnienie w konkursie plastycznym Tradycje bożonarodzeniowe w Karpatach - opiekun mgr Halina Zamojska
Zofia Sięka kl. IVa - Wyróżnienie na konkursie 35 lat Gorczańskiego Parku Narodowego - opiekun mgr Dorota Kowalczyk
Weronika Nieć kl. VIa - III miejsce w międzyszkolnym konkursie Anioł Bożonarodzeniowy 2015 - opiekun mgr Danuta Piekarczyk
Kornelia Żółtek kl. 0a - I miejsce międzyszkolnym konkursie "Kartka Świąteczna" - opiekun mgr Jadwiga Kowalczuk
Roksana Bednarska kl. 0a - III miejsce międzyszkolnym konkursie "Kartka Świąteczna" - opiekun mgr Jadwiga Kowalczuk
Amalia Staszel kl. 0a - wyróżnienie międzyszkolnym konkursie "Kartka Świąteczna" - opiekun mgr Jadwiga Kowalczuk
Julia Golak kl. IIa - I miejsce w  międzyszkolnym konkursie "Kartka Świąteczna" - opiekun mgr Beata Stasik
Karolina Kucharska kl. IIa - wyróżnienie w  międzyszkolnym konkursie "Kartka Świąteczna" - opiekun mgr Beata Stasik
Bogumiła Sięka kl. Ia - wyróżnienie w XI międzyszkolnym konkursie "Szopki Bożonarodzeniowe" (kat. rodzinna) - opiekun mgr Maria Kołacz
Magdalena Trzcińska kl. Ia - wyróżnienie w XI  międzyszkolnym konkursie "Szopki Bożonarodzeniowe" (kat. rodzinna) - opiekun mgr Maria Kołacz
Kacper Wolski kl. Ic - wyróżnienie w XI międzyszkolnym konkursie "Szopki Bożonarodzeniowe" (kat. rodzinna) - opiekun mgr Anna Chabrzyk
Robert Czubernat kl. IIIa - wyróżnienie w XI międzyszkolnym konkursie "Szopki Bożonarodzeniowe" (kat. indywidualna) - opiekun mgr Halina Zamojska
Drużyna dziewcząt - III miejsce w Igrzyskach Ośrodka NT w mini piłce ręcznej dziewcząt - opiekun mgr Maciej Zborowski
Julia Sulka kl. Vb - III miejsce w XVI Konkursie Twórczości Kazimierza Przerwy-Tetmajera i Twórców Podhala - opiekun mgr Renata Staszel
Paulina Gągola kl. Vb - wyróżnienie w XVI Konkursie Twórczości Kazimierza Przerwy-Tetmajera i Twórców Podhala - opiekun mgr Renata Staszel
Wiktoria Bryniarska kl. IIIa - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "Kochamy zwierzęta - bohaterowie książek Holly Webb" - opiekun mgr Halina Zamojska
Karolina Plewa kl. IIIa - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "Kochamy zwierzęta - bohaterowie książek Holly Webb" - opiekun mgr Halina Zamojska
Jakub Domin kl. IIIa -wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "Kochamy zwierzęta - bohaterowie książek Holly Webb" - opiekun mgr Halina Zamojska
Milena Bryniarska kl. Ia - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Czworonożni przyjaciele" - opiekun mgr Maria Kołacz 
Tomasz Pyzowski kl. IIa - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Czworonożni przyjaciele" - opiekun mgr Beata Stasik
Robert Jaróg kl. IIIa - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Czworonożni przyjaciele" - opiekun mgr Halina Zamojska
Aleksandra Jaskierska kl. Ib - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Czworonożni przyjaciele" - opiekun mgr Lucyna Jaróg
Aurelia Wojeńska kl. IIb - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Czworonożni przyjaciele" - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak
Katarzyna Broźna kl. IIIa - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Czworonożni przyjaciele" - opiekun mgr Halina Zamojska
Kinga Bała kl. IIb - III miejsce w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży - Slalom Gigant
Jakub Staszel kl. IVb - II miejsce w XI Konkursie Literackim "Na tatrzańskim szlaku" - opiekun mgr Renata Staszel
Zespół "Za Jeden Uśmiech" - III miejsce w XXXI Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży "Bajdurek" - opiekun mgr Renata Staszel
Roksana Jandura kl. Ic - wyróżnienie w 41 Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Matka w oczach dziecka" - opiekun mgr Lucyna Jaróg
Michał Zych kl. IIIa - wyróżnienie w 41 Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Matka w oczach dziecka" - opiekun mgr Halina Zamojska
Zuzanna Huzior kl. IIb - III miejsce w Konkursie Plastycznym "Góralskie cytanie" - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak
Aurelia Wojeńska  kl. IIb - wyróżnienie w Konkursie plastycznym "Góralskie cytanie" - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak
Martyna Łukasik kl. IIb - II miejsce w III Podhalańskim Konkursie Plastycznym "Góralskie cytanie" - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak
Krzysztof Zborowski kl. IIb - II miejsce w III Podhalańskim Konkursie Plastycznym "Góralskie cytanie" - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak
Kinga Bała kl. IIb - III miejsce w III Podhalańskim Konkursie Plastycznym "Góralskie cytanie" - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak
Marlena Majerczak kl. IVa - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii" -  opiekun mgr Renata Staszel
 
Dziennik-elektroniczny Zajęcia dodatkowe O szkole Plan lekcji
Dokumenty do pobrania Wynajem sali harmonogram Z życia przedszkola Kontakt