Rok Szkolny 2016/2017

Aurelia Wojeńska klasa IIIb - Nagroda w Konkursie Plastycznym XXIII Festiwalu Papieskiego  w Białym Dunajcu - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak
Kornelia Klimek klasa IIIb - Wyróżnienie  w Konkursie Plastycznym XXIII Festiwalu Papieskiego  w Białym Dunajcu - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak
Aurelia Wojeńska klasa IIIb - II miejsce w Konkursie Plastycznym "Misje oczami dziecka" podczas IV Nowotarskiego Dnia Misyjnego - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak
Daria Kluś klasa IVa - Nagroda w XXI Powiatowym Konkursie "Niepodległość" - opiekun mgr Danuta Piekarczyk
Iza Wąchała klasa IIIb - Nagroda w XXI Powiatowym Konkursie "Niepodległość" - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak
Kacper Sawina klasa IIIb - Nagroda w XXI Powiatowym Konkursie "Niepodległość" - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak
Tomek Pyzowski klasa IIIa - Nagroda w XXI Powiatowym Konkursie "Niepodległość" - opiekun mgr Beata Stasik
Zofia Bryja klasa Ia - Nagroda w XXI Powiatowym Konkursie "Niepodległość" - opiekun mgr Halina Zamojska
Jakub Garb klasa IIa - Wyróżnienie w XXI Powiatowym Konkursie "Niepodległość" - opiekun mgr Maria Kołacz
Wiktoria Król klasa IIb - Wyróżnienie w XXI Powiatowym Konkursie "Niepodległość" - opiekun mgr Lucyna Jaróg
Julia Truchoń klasa IIIa - Wyróżnienie w XXI Powiatowym Konkursie "Niepodległość" - opiekun mgr Beata Stasik
Drużyna Chłopców - II miejsce w Miejskim Turnieju Unihokeja - opiekun mgr Maciej Zborowski
Drużyna Dziewcząt - III miejsce w Miejskim Turnieju Unihokeja - opiekun mgr Maciej Zborowski 
Aurelia Wojeńska klasa IIIb - II miejsce w IV Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej w Odrowążu - opiekun mgr Piotr Urzędowski
Zespół Instrumentalno-Wokalny - III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej w Odrowążu - opiekun mgr Piotr Urzędowski
Drużyna Chłopców - III miejsce w Powiatowych Igrzyskach w Unihokeju - opiekun mgr Maciej Zborowski
Amelia Fic-Szpak klasa IIc - I miejsce w Konkursie Plastycznym "Tradycje Bożonarodzeniowe w Karpatach" w Pyzówce - opiekun mgr Anna Chabrzyk
Aurelia Wojeńska klasa IIIb - II miejsce w Konkursie Plastycznym "Tradycje Bożonarodzeniowe w Karpatach" w Pyzówce - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak
Amelia Kułakowska klasa 0a - III miejsce w Konkursie Plastycznym "Tradycje Bożonarodzeniowe w Karpatach" w Pyzówce - opiekun mgr Jadwiga Kowalczuk
Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu -  II miejsce w Miejskim Konkursie Zbiórki Puszek Aluminiowych
Nikola Stefaniak kl. IIIb - nagroda specjalna w Międzyszkolnym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak
Kamil Montsko kl. IIc - nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych - opiekun mgr Anna Chabrzyk
Dawid Myrda kl. IIc - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych - opiekun mgr Anna Chabrzyk
Karolina Kucharska i Wojciech Kucharski kl. IIIa - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych - opiekun mgr Beata Stasik
Amelia Staszel kl. Ia - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Mozaikowy Anioł - opiekun mgr Halina Zamojska
Szymon Staszel kl. IIb - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Mozaikowy Anioł - opiekun mgr Lucyna Jaróg
Zofia Sięka klasa Va - II nagroda w konkursie  "Ilustrowana bajka dla chorego dziecka" - opiekun mgr Danuta Piekarczyk
Julia Sulka klasa VIb - I miejsce w XVII Konkursie Twórczości Kazimierza Przerwy-Tetmajera i Twórców Podhala - opiekun mgr Renata Staszel
Kinga Bała klasa IIIb - I miejsce w Igrzyskach Powiatu Nowotarskiego w Narciarstwie Alpejskim
Jakub Staszel klasa Vb - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Nowe przygody znanych książkowych bohaterów" - opiekun mgr Renata Staszel
Robert Jaróg klasa IVa - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Nowe przygody znanych książkowych bohaterów" -opiekun mgr Bogusława Mozdyniewicz
Szymon Staszel klasa IIb - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Nowe przygody znanych książkowych bohaterów" - opiekun mgr Lucyna Jaróg
Aurelia Wojeńska klasa IIIb - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Nowe przygody znanych książkowych bohaterów" - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak
Szymon Ambroż klasa Ia - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Owoce i warzywa w poezji dziecięcej" - opiekun mgr Halina Zamojska
Amelia Staszel klasa Ia - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Owoce i warzywa w poezji dziecięcej" - opiekun mgr Halina Zamojska
Amelia Fic-Szpak klasa IIc - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Owoce i warzywa w poezji dziecięcej" - opiekun mgr Anna Chabrzyk
Milena Marek klasa IIb - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Owoce i warzywa w poezji dziecięcej" - opiekun mgr Lucyna Jaróg
Mateusz Olewnik klasa IIIa - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Owoce i warzywa w poezji dziecięcej" - opiekun mgr Beata Stasik
Martyna Łukasik klasa IIIb - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Owoce i warzywa w poezji dziecięcej" - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak
Jakub Staszel klasa Vb - I miejsce w XII Konkursie Literackim "Na Tatrzańskim Szlaku" - opiekun mgr Renata Staszel -  opiekun mgr Beata Stasik
Karolina Kucharska klasa IIIa -I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym W świecie wierszy Juliana Tuwima - opiekun mgr Beata Stasik
Oskar Kalęba klasa IIIa -Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym W świecie wierszy Juliana Tuwima - opiekun mgr Beata Stasik
Nikola Stefaniak klasa IIIb - I miejsce w Konkursie Czytelniczo - Plastycznym Gwarowych Tekstów Literatury Regionalnej Orawy zorganizowanym m.in. przez Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Dyrektora Instytutu Nauk Humanistyczno - Społecznych i Turystyki PPWSZ w Nowym Targu - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak
Aurelia Wojeńska klasa IIIb - I miejsce w Konkursie Czytelniczo - Plastycznym Gwarowych Tekstów Literatury Regionalnej Spisza zorganizowanym m.in. przez Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Dyrektora Instytutu Nauk Humanistyczno - Społecznych i Turystyki PPWSZ w Nowym Targu - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak
Dominik Halama klasa IIIb -III miejsce w Konkursie Czytelniczo - Plastycznym Gwarowych Tekstów Literatury Regionalnej Podhala zorganizowanym m. in. przez Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Dyrektora Instytutu Nauk Humanistyczno - Społecznych i Turystyki PPWSZ w Nowym Targu - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak
Norbert Tetnowski klasa IIIb - Wyróżnienie w Konkursie Czytelniczo - Plastycznym Gwarowych Tekstów Literatury Regionalnej Spisza zorganizowanym m.in. przez Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Dyrektora Instytutu Nauk Humanistyczno - Społecznych i Turystyki PPWSZ w Nowym Targu - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak
Kacper Sawina klasa IIIb -I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym 25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni zorganizowanym przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej oraz Szefa Obrony Cywilnej Kraju  - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak
Aurelia Wojeńska klasa IIIb -I miejsce w Konkursie na Dziecięcy Plakat Festiwalowy 49. Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak
Kornelia Klimek klasa IIIb - II miejsce w Konkursie na Dziecięcy Plakat Festiwalowy 49. Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak  
Krzysztof Zborowski klasa IIIb -III miejsce w Konkursie na Dziecięcy Plakat Festiwalowy 49. Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak
Szkoła Podstawowa nr 4 - I miejsce w Miejskich Igrzyskach Szkół Podstawowych - 4-bój chłopców - opiekun mgr Maciej Zborowski
Kuros Michał klasa VIb - I miejsce w Miejskich Igrzyskach Szkół Podstawowych - 4-bój chłopców - opiekun mgr Maciej Zborowski
Kacper Luberda klasa VIa - II miejsce w Miejskich Igrzyskach Szkół Podstawowych - 4-bój chłopców - opiekun mgr Maciej Zborowski
Aleksandra Stanek klasa Va - II miejsce w Miejskich Igrzyskach Szkół Podstawowych - 4-bój dziewcząt - opiekun mgr Maciej Zborowski

    
  
 

 



 
Dziennik-elektroniczny Zajęcia dodatkowe O szkole Plan lekcji
Dokumenty do pobrania Wynajem sali harmonogram Z życia przedszkola Kontakt