Rok szkolny 2018/2019

Drużyna chłopców - III miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej - opiekun mgr Karol Majewski
Drużyna chłopców - II miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Halowej - opiekun mgr Karol Majewski
Drużyna chłopców - III miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihokeju - opiekun mgr Karol Majewski
Tomasz Kozina kl. II b - I miejsce  w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "W WOLNEJ POLSCE 100 - lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę" - opiekun mgr Beata Stasik
Wiktoria Plewa kl. II b III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "W WOLNEJ POLSCE 100 - lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę" - opiekun mgr Beata Stasik
Dominik Sikora kl. VI a - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "W WOLNEJ POLSCE 100 - lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę" - opiekun mgr Danuta Piekarczyk
Oliwier Zięba kl. II b - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "W WOLNEJ POLSCE 100 - lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę" - opiekun mgr Beata Stasik
Magdalena Bąk kl. II a - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "W WOLNEJ POLSCE 100 - lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę" - opiekun mgr Maria Kilanowicz - Rusnak
Joanna Kalęba kl. III a - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "W WOLNEJ POLSCE 100 - lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę" - opiekun mgr Halina Zamojska
Bartosz Nowotarski kl. VI a - wyróżnienieMiędzyszkolnym Konkursie Plastycznym "W WOLNEJ POLSCE 100 - lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę" - opiekun mgr Danuta Piekarczyk
Zespół wokalno-instrumentalny - III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej im. Feliksa Gwiżdża w Odrowążu - opiekun mgr Piotr Urzędowski
Tomasz Pyzowski kl. Va - nagroda w XXIII Powiatowym Konkursie Plastycznym "NIEPODLEGŁOŚĆ" - opiekun mgr Bogusława Mozdyniewicz
Dawid Łukasik kl. II b - nagroda w XXIII Powiatowym Konkursie Plastycznym "NIEPODLEGŁOŚĆ" - opiekun mgr Beata Stasik
Roksana Bednarska kl. II b - wyróżnienieXXIII Powiatowym Konkursie Plastycznym "NIEPODLEGŁOŚĆ" - opiekun mgr Beata Stasik
Nadia Bielak kl. II b - wyróżnienieXXIII Powiatowym Konkursie Plastycznym "NIEPODLEGŁOŚĆ" - opiekun mgr Beata Stasik
Mateusz Grzybała kl. II b - wyróżnienieXXIII Powiatowym Konkursie Plastycznym "NIEPODLEGŁOŚĆ" - opiekun mgr Beata Stasik
Ramona Piątek kl. VI a - wyróżnienieXXIII Powiatowym Konkursie Plastycznym "NIEPODLEGŁOŚĆ" - opiekun mgr Danuta Piekarczyk
Drużyna dziewcząt - III miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihokeju - opiekun mgr Maciej Zborowski
Drużyna chłopców - I miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej - opiekun mgr Karol Majewski
Drużyna dziewcząt - III miejsce w Miejskich Igrzyskach Dzieci w Piłce Ręcznej - opiekun mgr Maciej Zborowski
Drużyna dziewcząt - II miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej - opiekun mgr Maciej Zborowski
Zuzanna Stołowska-Skrzypczyk kl. I a - wyróżnienieXV Międzyszkolnym Konkursie Szopki Bożonarodzeniowej- opiekun mgr Maria Kołacz
Antoni Truty kl. III a - wyróżnienieXV Międzyszkolnym Konkursie Szopki Bożonarodzeniowej- opiekun mgr Halina Zamojska
Drużyna chłopców - III miejsce w Igrzyskach Ośrodka Sportowego Nowy Targ w Piłce Ręcznej - opiekun mgr Karol Majewski 
Szkoła Podstawowa nr 4 - III miejsce w Miejskich Igrzyskach Szkół Podstawowych w Narciarstwie Alpejskim - opiekun mgr Maciej Zborowski
Amelia Jarząbek kl. I b - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Zima w poezji dziecięcej" - opiekun mgr Maria Kołacz
Szymon Ambroż kl. III a - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Zima w poezji dziecięcej" - opiekun mgr Halina Zamojska
Karina Tylka kl. III a - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Zima w  poezji dziecięcej" - opiekun mgr Halina Zamojska
Zofia Sięka kl. VII a - wyróżnienie w XIV Konkursie Literackim "Na tatrzańskim szlaku" - opiekun mgr Renata Staszel
Michał Piłat kl. V a - I miejsce w V Konkursie Recytatorskim Twórczości Jerzego Tawłowicza - opiekun mgr Bogusława Mozdyniewicz
Wiktoria Bryniarska kl. VI b - wyróżnienie w V Konkursie Recytatorskim Twórczości Jerzego Tawłowicza - opiekun mgr Magdalena Stychno-Gąsior
Victoria Myrda kl. III a - nagroda specjalna w III Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Koszyczek Wielkanocny" - opiekun mgr Halina Zamojska
Franciszek Pyzowski kl. II a - I miejsce w Konkursie Plastycznym "Góralskie Cytanie" - opiekun mgr Maria Kilanowicz - Rusnak
Anna Bartoń kl. II a - III miejsce w Konkursie Plastycznym "Góralskie Cytanie" - opiekun mgr Maria Kilanowicz - Rusnak
Sylwia Sopiarz kl. II a - wyróżnienie w VI Podhalańskim Konkursie Czytelniczo-Plastycznym Gwarowych Tekstów Literatury Regionalnej "Góralskie Cytanie" - opiekun mgr Maria Kilanowicz - Rusnak
Kamil Luberda kl. II a - wyróżnienie w VI Podhalańskim Konkursie Czytelniczo-Plastycznym Gwarowych Tekstów Literatury Regionalnej "Góralskie Cytanie" - opiekun mgr Maria Kilanowicz - Rusnak
Magdalena Bąk kl. II a -wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Z Drukarni Podhalańskiej - Akcydensy żródłem wiedzy o historii mojego regionu" - opiekun mgr Maria Kilanowicz - Rusnak
Oliwier Budzik kl. II a -wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Z Drukarni Podhalańskiej - Akcydensy żródłem wiedzy o historii mojego regionu" - opiekun mgr Maria Kilanowicz - Rusnak
Tomasz Liszka kl. II a -wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Z Drukarni Podhalańskiej - Akcydensy żródłem wiedzy o historii mojego regionu" - opiekun mgr Maria Kilanowicz - Rusnak
Jakub Tętnowski kl. II a -wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Z Drukarni Podhalańskiej - Akcydensy żródłem wiedzy o historii mojego regionu" - opiekun mgr Maria Kilanowicz - Rusnak
Michał Tischner kl. II a -wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Z Drukarni Podhalańskiej - Akcydensy żródłem wiedzy o historii mojego regionu" - opiekun mgr Maria Kilanowicz - Rusnak
Adrian Sikora kl. II a -wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Z Drukarni Podhalańskiej - Akcydensy żródłem wiedzy o historii mojego regionu" - opiekun mgr Maria Kilanowicz - Rusnak
Maria Sikora kl. II a -wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Z Drukarni Podhalańskiej - Akcydensy żródłem wiedzy o historii mojego regionu" - opiekun mgr Maria Kilanowicz - Rusnak
 
 
Dziennik-elektroniczny Zajęcia dodatkowe O szkole Plan lekcji
Dokumenty do pobrania Wynajem sali harmonogram Z życia przedszkola Kontakt