Rok szkolny 2009/10

  • X Przegląd Twórczości Kazimierza Przerwy Tetmajera i Twórców Podhala - konkurs plastyczny

organizator: Gimnazjum Nr 2 Ludźmierz -03.03.2010r.
II miejsce dla Tomasza Czubernata - klasa IV(opiekun mgr D. Piekarczyk)
Udział: Daniel Widurski - klasa IV, Katarzyna Zborowska klasa IV (opiekun mgr D. Piekarczyk)

  • X Przegląd Twórczości Kazimierza Przerwy Tetmajera i Twórców Podhala -konkurs literacki

organizator: Gimnazjum Nr 2 Ludźmierz -03.03.2010r.
III miejsce dla Oliwi Chyc klasa V(opiekun mgr R. Staszel)
Udział: Ilona Stefaniak klasa V(opiekun mgr R. Staszel)

  • "Tradycje bożonarodzeniowe w mojej miejscowości"

- konkurs plastyczny w ramach konkursu "Historia i dzień dzisiejszy w miejscowościach karpackich"

organizator - MDK w Nowym Targu- 08.01. 2010
Nagrodę otrzymał: Krzysztof Czerenkiewicz - klasa I,(opiekun op. mgr L.Jaróg, mgr M. Kilanowicz - Rusnak)
Wyróżnienie: Dawid Marmul - klasa I, Kinga Kosowska - klasa II, Maciej Krupa - klasa II (opiekun op. mgr L.Jaróg, mgr M. Kilanowicz - Rusnak))

  • II Międzyszkolny Konkurs "Kartka Świąteczna"

organizator - SP Nr 6 w Nowym Targu - styczeń 2010
Nagroda czyli III  miejsce otrzymała: Paulina Karpiel - klasa VI,(opiekun op.mgr M. Kilanowicz - Rusnak))
Wyróżnienie Krzysztof Czerenkiewicz klasa I, Natalia Garb - klasa III (opiekun op. mgr L.Jaróg)

  • XXXIV Przegląd Recytatorów i Gawędziarzy im. A. Skupnia - Florka

organizator - MOK w Nowym Targu - 18.02.10r.
Nagroda czyli I miejsce otrzymała: Julia Adamska - klasa VI,(opiekun op. mgr R. Staszel)
Wyróżnienie Ilona Stefaniak klasa VI (opiekun op. mgr M.R. Staszel)
VI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Nowym Targu

organizator - SP Nr 5 w Nowym Targu  - 30 listopad 2009r.

Nagroda czyli III miejsce otrzymała: Paulina Siuty - klasa III, Natalia Garb - klasa - III, Maciej Krupa - klasa - II(opiekun op. mgr H. Zamojska, mgr. M. Kilanowicz-Rusnak)

  • Konkurs plastyczny "Moja droga do szkoły"

organizator-Polska Gazeta Krakowska, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Kurator Oświaty w Krakowie, Radio Vox, Galeria Kazimierz( 02.10.09r)
Nagroda czyli I miejsce otrzymała: Julia Czubernat klasa I(opiekun op. mgr L. Jaróg) 
Wyróżnienie Kamila Karpiel klasa II(opiekun op. mgr M. Kilanowicz Rusnak)

  • Konkurs plastyczny "Przyjaciele zwierząt 2009r."

 organizator-MOK Nowy Targ-28.09.09r
Nagroda otrzymała klasa I, II.(opiekun op. mgr L. Jaróg,  mgr M. Kilanowicz Rusnak)

  • XIV Powiatowy konkurs plastyczny "Niepodległość"

organizator-Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Nowym Targu pod patronatem Anny Paluch-Posła na Sejm Rzeczpospolitej Polski(10.11.09r.)
Nagrodę  otrzymali: Filas Maksym z klasy I oraz Worwa Angelika z klasy II.(opiekun: op. mgr L. Jaróg, mgr M. Kilanowicz Rusnak)
Wyróżnienie otrzymali: Tętnowska Marlena, Jaróg Janina,Kulikowski Adrian, Bryniarska Martyna,Czerenkiewicz Grzegorz, Dawid Koperski- oddział przedszkolny, Zborowski Łukasz -klasa 1(opiekun-op. mgr J. Kowalczuk)
Udział: klasa V(opiekun-op. mgr Danuta Piekarczyk)

  • "Eko puzzle"
Udział klasy IV, V, VI w warsztatach zorganizowanych przez MOK w Nowym Targu(opiekunowie: mgr A. Gutt Kołodziej, mgr R. Staszel, mgr D. Piekarczyk)
 

Dziennik-elektroniczny Zajęcia dodatkowe O szkole Plan lekcji
Dokumenty do pobrania Wynajem sali harmonogram Z życia przedszkola Kontakt