Rok szkolny 2010/11

  • III miejsca i zakwalifikowanie się do dalszego etapu do Nowego Sącza w eliminacjach powiatowych XXVI Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży "Bajdurek".
Opiekun - pani Renata Staszel
  •  X Wojewódzki Konkurs Literacki"Jan Paweł II - patron najgodniejszy.

Paulina Siuty z klasy IV pisząc piękną pracę na temat ""Na tatrzańskim szlaku Jana Pawła II" zajęła I miejsce. W konkursie tym udział wzięli także Julia Żółtek, Natalia Garb i Konrad Plewa.
Opiekun - pani Renata Staszel

  • Światowy Tydzień Zwierząt-konkurs plastyczny " Przyjaciele zwierząt 2010"
organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu
I miejsce- Julia Czubernat
II miejsce-Makary Tętnowski
III miejsce- Krzysztof Czerenkiewicz
( opiekun: mgr L. Jaróg)
II miejsce- Kinga Kossowska ( opiekun: mgr Maria Kilanowicz- Rusnak)
  • XIV Międzygminny Konkurs Recytatorski im.Stanisława Nędzy- Kubińca
organizator:Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko
II miejsce-Dominika Szwed
kategoria literacka -grupa wiekowa klas I-III
( opiekun: mgr L. Jaróg)
II miejsce-Oliwia Chyc
kategoria literacka- grupa wiekowa klas IV-VI
( opiekun: mgr R. Staszel)
  • Konkurs plastyczny "Święty Ambroży-Patron Pszczelarzy"
organizator: Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Nowym Targu, Pasieka " Pod Lasem" w Nowym Targu i w Spytkowicach
Nagroda-Kamil Kuźniar ( opiekun: mgr J. Kowalczuk)
Wyróżnienie-Martyna Bryniarska ( opiekun: mgr J. Kowalczuk)
Wyróżnienie- Paulina Karpiel ( opiekun: mgr Maria Kilanowicz- Rusnak)
  • V Małopolski Konkurs Ekologiczny dla dzieci " Małopolska mój zielony zakątek"
organizator: Województwo Małopolskie-Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego Departament Środowiska I Rozwoju Obszarów Wiejskich
Wyróżnienie- Szymon Bierowiec
udział -Julia Czubernat
( opiekun: mgr L. Jaróg)
udział- Julia Żółtek oraz Paulina Siuty
( opiekun: mgr M. Zając)
  • XV Powiatowy Konkurs Plastyczny " Niepodległość"
organizator: Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Nowym Targu pod patronatem Pani Anny Paluch Posła na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej
Nagroda- Paulina Bryniarska
Wyróżnienie- Dawid Marmul
( opiekun: mgr L. Jaróg)
  • Udział w zawodach sportowych w mini piłce nożnej(szkoły podstawowe)-22.09.2010r.
Organizator: Miejski Stadion Sportowy
Zawodnicy: Karol Zborowski, Jakub Żółtek, Kamil Plewa, Daniel Widurski, Tomasz Czubernat, Maciej Stanek, Andrzej Musiorski, Marcin Duda.
opiekun mgr Maciej Zborowski
  • Udział w Podhalańskiej Lidze Mini Piłce Nożnej(15. 09. 2010r., 06. 10. 2010r.)
Zawodnicy: Karol Zborowski, Jakub Żółtek, Kamil Plewa, Daniel Widurski, Tomasz Czubernat, Maciej Stanek, Andrzej Musiorski, Marcin Duda.
opiekun mgr Maciej Zborowski
Dziennik-elektroniczny Zajęcia dodatkowe O szkole Plan lekcji
Dokumenty do pobrania Wynajem sali harmonogram Z życia przedszkola Kontakt