Aktualności

VII Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe "Po polsku o historii"VII Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe "Po polsku o historii"
2019-10-07 // czytaj cały
"Sens życia i wiara w drugiego człowieka nie biorą się z pustki, lecz z pielęgnowania tradycji
i ocalania pamięci zbiorowej, która stanowi o przyszłości i wielkości narodu".
Jerzy Waldorff
Polskie dziedzictwo z Listy Światowego Dziedzictwa UNESCOPolskie dziedzictwo z Listy Światowego Dziedzictwa UNESCO
2019-10-07 // czytaj cały
Płomień chybocze się w lampkach
na solnej ścianie drżą cienie.
Szczęść Boże - słychać tu głosy
Górnicze to pozdrowienie.

Wiem, co jem!
2019-10-01 // czytaj cały
"Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki i dla ciebie też. Jedz je właśnie kiedy chcesz. Jedz marchewkę i banany, żeby uśmiech mieć wspaniały"
Piękna nasza Polska cała!Piękna nasza Polska cała!
2019-09-27 // czytaj cały
Ahoj przygodo!

Czas na wielkie sprzątanieCzas na wielkie sprzątanie
2019-09-25 // czytaj cały
"Ziemia nie należy do człowieka,
to człowiek należy do Ziemi.
Cokolwiek przydarzy się Ziemi,
przydarzy się człowiekowi.
Człowiek nie utkał pajęczyny życia,
jest nitką w tej pajęczynie.
Niszcząc pajęczynę życia
niszczy samego siebie."

W piekarniW piekarni
2019-09-23 // czytaj cały
"Bycie piekarzem, to trudna sprawa.
Pieczenie chleba, to nie zabawa.
W piekarni wszystko bywa gorące,
gorące są piece, jak w ciągu dnia słońce..."
BEZPIECZNA SZKOŁABEZPIECZNA SZKOŁA
2019-09-13 // czytaj cały
Zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

Dokument został opracowany w Departamencie Wychowania i Kształcenia Integracyjnego Ministerstwa Edukacji Narodowej z udziałem ekspertów, po konsultacji z innymi resortami i instytucjami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo.
Stanowi zbiór rekomendacji i wytycznych dla dyrektorów szkół i organów prowadzących szkoły.
mLegitymacja szkolna - pierwsza szkoła w mieściemLegitymacja szkolna - pierwsza szkoła w mieście
2019-09-11 // czytaj cały
Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu to pierwsza szkoła w mieście, w której uczniowie mogą korzystać z mLegitymacji, czyli legitymacji szkolnej w wersji mobilnej, w telefonie komórkowym.
mLegitymacja szkolna to bezpieczne, trudne do podrobienia narzędzie, umożliwiające weryfikację informacji, jakie obecnie znajdują się w papierowej legitymacji.
Nowy rok szkolny czas zacząć!Nowy rok szkolny czas zacząć!
2019-09-02 // czytaj cały
"Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony."
Stefan Żeromski

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019
2019-06-21 // czytaj cały
W dniu 19 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Niezwykły rok, w który wkroczyliśmy we wrześniu, biorąc udział w podniosłym wydarzeniu, jakim było nadanie naszej szkole imienia Króla Kazimierza Wielkiego. Niezwykły rok, bo rok pełen zmian i nowości, z którymi przyszło się zmierzyć wszystkim członkom społeczności szkolnej.
poprzednia « 1 2 [3] 4 5 ... 76 » następna
Dziennik-elektroniczny Zajęcia dodatkowe O szkole Plan lekcji