Przeżyj przygodę z harcerzami

2018-09-14 //Wstecz
Przeżyj przygodę z harcerzamiByć harcerzem to nie wada, być harcerzem każdemu wypada
W czwartek 13.09.2018 roku uczniowie klas piątych, szóstych i siódmych zostali przeniesieni w świat pełen przygód, szyfrów, tańca, śpiewu i zabawy.  To wszystko za sprawą naszych niezwykłych gości  - członków Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej.
Młodzi ludzie tak barwnie opowiadali o swoim życiu w harcerstwie, że niemal można było poczuć zapach ogniska i smak przyrządzanych w ekstremalnych  warunkach potraw. Uczniowie zachęcali swych rówieśników do wstąpienia w szeregi  harcerzy, kusząc ich m.in. przyjazną atmosferą i możliwością oderwania się od szarej rzeczywistości.
Na koniec wystąpienia wszyscy uczestnicy ze śpiewem na ustach zjednoczyli się we wspólnej zabawie.  Osoby, które połknęły harcerski haczyk i odczuwają niedosyt po dzisiejszym spotkaniu, mogą wziąć udział w kolejnej zbiórce, która odbędzie się 15.09.2018r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu.
Czuwaj!
Dziennik-elektroniczny Zajęcia dodatkowe O szkole Plan lekcji