Pożegnanie lata

2018-09-21 //Wstecz
Pożegnanie lata"Wypoczywa się prawdziwie i do dna przez kontakt z przyrodą".
Św. Jan Paweł II

18 września w piękny słoneczny poranek, uczniowie klasy I a wybrali się na wycieczkę do lasu na osiedle Nowe. Na dobry początek, dzieci bawiły się wspólnie, podziwiały piękno otaczającego krajobrazu, nazywały drzewa i krzewy, obserwowały pasące się zwierzęta domowe. Dostrzegały zmiany zachodzące w przyrodzie późnym latem. Dużo radości sprawiło im zbieranie darów przyrody.

Po świetnej zabawie przyszedł czas na pieczenie  kiełbasek, chleba, oscypków. Z uśmiechem na twarzy i z dużym apetytem zajadały smakowitości upieczone na ognisku. Następnie spacerowały po lesie, szukały grzybów, uczyły się ekologicznego i bezpiecznego zachowania w lesie.

Dzieciaki uśmiechnięte i zadowolone wróciły do szkoły, gdzie czekali na nich stęsknieni rodzice.

Dziennik-elektroniczny Zajęcia dodatkowe O szkole Plan lekcji
Dokumenty do pobrania Wynajem sali harmonogram Z życia przedszkola Kontakt