Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta w SP4

2019-10-31 //Wstecz
Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta w SP4Michał Bryniarski z klasy VIII a został wybrany do Młodzieżowej Rady Miasta Nowy Targ

Zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Miasta Nowy Targ Nr 0050.Z.110.2019 z dnia 09.09.2019 w dniu 30 października 2019 r. w naszej szkoły po raz pierwszy odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Nowy Targ. Prawo wyborcze mieli uczniowie, którzy ukończyli 13 lat. Wyniki wyborów przedstawiają się następująco:

Liczba uprawnionych do głosowania - 63 uczniów

Frekwencja - 48  uczniów co stanowi 76,2%

Ilość nieważnych głosów - 4

Nad przebiegiem głosowania czuwała Okręgowa Komisja Wyborcza nr 4 w składzie:

przewodniczący -  p. mgr Barbara Mucha

oraz członkowie - Roksana Cichórz, Julia Bachulska, Michał Zych oraz Kamil Maślanka.

Mandat członka Młodzieżowej Rady Miasta otrzymał Michał Bryniarski z klasy 8a, na którego oddano 44 głosy.

Życzymy Michałowi aktywnej i owocnej pracy w Młodzieżowej Radzie Miasta Nowy Targ!

Dziennik-elektroniczny Zajęcia dodatkowe O szkole Plan lekcji
Dokumenty do pobrania Wynajem sali harmonogram Z życia przedszkola Kontakt