Odblaskowi

2019-11-05 //Wstecz
Odblaskowi"Bezpieczeństwo ważna rzecz, więc odblaski musisz mieć".

Nasza szkoła od kilku lat czynnie uczestniczy w akcji "Odblaskowa Szkoła", której celem jest wyposażenie uczniów w elementy odblaskowe. Akcja daje możliwość wykazania, że szkoła nie tylko uczy, ale również dba o bezpieczeństwo swoich podopiecznych zwłaszcza w drodze do i ze szkoły.

03. 11. 2019 r. w ramach zaplanowanych działań, uczniowie naszej szkoły rozprowadzali elementy odblaskowe wśród społeczności lokalnej. Ta akcja ma na celu promocję noszenia elementów odblaskowych nie tylko przez dzieci i młodzież ale także przez dorosłych. Mamy nadzieję, że działania dotyczące zwiększenia bezpieczeństwa na drodze poprzez zachęcanie do noszenia elementów odblaskowych nie kończą się wraz z finałem akcji, ale będą kontynuowane przez cały rok szkolny.

Składamy podziękowania sponsorowi opasek odblaskowych Firmie Remontowo - Budowlanej "Jg" w Nowym Targu oraz proboszczowi parafii Św. Brata Alberta na Niwie, który wspiera nasze działania dotyczące bezpieczeństwa dzieci, młodzieży oraz całej społeczności lokalnej.

Do akcji czynnie zaangażowali się członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z nauczycielami: panią Magdaleną Stychno - Gąsior, panią Barbarą Muchą oraz koordynatorami kampanii panią Danutą Piekarczyk i panią Lucyną Jaróg.

Dziennik-elektroniczny Zajęcia dodatkowe O szkole Plan lekcji
Dokumenty do pobrania Wynajem sali harmonogram Z życia przedszkola Kontakt