Finał akcji "Odblaskowa Szkoła"

2019-11-06 //Wstecz
Finał akcji "Odblaskowa Szkoła"Dziecko na drodze, mądre i grzeczne.
Gdy jest widoczne, to jest bezpieczne.
Kierowcy widzą cię wieczorami
Gdy masz ubranko swe z odblaskami.

X Edycja Małopolskiego Konkursu "Odblaskowa szkoła" została uroczyście zakończona podczas finałowej akademii w dniu 06.11.2019 r. W czasie uroczystości klasa III a i II b przygotowały przedstawienie "Jestem bezpieczny na jezdni", które po raz kolejny przypomniało uczniom zasady bezpieczeństwa, jakie należy zachowywać na drodze oraz jakie mogą być skutki i konsekwencje beztroskiego zachowania dzieci, zarówno w ruchu pieszych, jak i na jezdni.

Pan Dyrektor, wspólnie z koordynatorami akcji, wręczył nagrody i dyplomy za szkolne konkursy plastyczne oraz konkurs wiedzy o ruchu drogowym.

W ramach konkursu zostały przeprowadzone liczne zadania. Odbyło się spotkanie z udziałem policjantów w oddziałach przedszkolnych, gdzie dzieci pod bacznym okiem funkcjonariuszy prawa przechodzili przez jezdnię. Najmłodszym uczniom naszej szkoły wręczono elementy odblaskowe, a wychowawcy przeprowadzili pogadankę, zorganizowali gry i zabawy przypominające zasady bezpieczeństwa na drodze. Odbyła się też "Odblaskowa Dyskoteka"  dla uczniów klas 0 - III.

O tym, że nasi uczniowie są widoczni w ruchu drogowym i dbają o swoje bezpieczeństwo, świadczą wszystkie wyjścia uczniów na wycieczki oraz wyjazdy, ponieważ nasza szkoła posiada na wyposażeniu kamizelki odblaskowe dla wszystkich uczniów.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim nauczycielom, wychowawcom, rodzicom i uczniom za współpracę.

Dziennik-elektroniczny Zajęcia dodatkowe O szkole Plan lekcji
Dokumenty do pobrania Wynajem sali harmonogram Z życia przedszkola Kontakt